Informácie pre kluby

Vážení športoví priatelia,

prosíme všetkých zástupcov klubov, aby nezabudli prihlásiť dvojice na tím šprint a o dodržiavanie času prezentácie v piatok od 13:00 do 15:00 v Kultúrnom dome v Štrbe, telefonicky na 0910916132 alebo e-mailom.

Stiahnúť prihlášku na šprint dvojíc a vyplnenú zašlite na info@skstrba.sk.

V piatok o 17:00 sa v zasadačke spoločenského domu v Štrbe (budova reštaurácie MARTEK) uskutoční porada vedúcich družstiev.

18:15 začína otvárací program v Kultúrnom dome v Štrbe. Účastníkom sa prihovoria hostia, rozhodcovia a pretekári zložia sľub. Pripravený je aj krátky kultúrny program.

Po skončení bude spoločná večera zdarma pre účastníkov (do 10 pretekárov + 2 večere pre trénerov, nad 10 pretekárov + 3 večere pre trénerov). Prosíme Vás o vyplnenie počtu večerí. Lístky na večeru dostanú vedúci družstiev na porade.

PARKOVANIE V AREÁLI
Vstup k areálu bude možný iba s parkovacou kartou, ktorú si môžete vytvoriť na stránke http://pretekaj.sk/tools/parking/?event=2019msr a žiadame vás, aby ste toto povolenie nezneužili a diváci aby využívali dostupné parkoviská na Štrbskom Plese mimo priestorov pre kluby.

Tešíme sa na Vašu účasť.