Po ôsmych mesiacoch si žiaci zahrali priateľský zápas s Liptovskou Tepličkou

od | 11. jún 2021

Dnes ubehlo presne 8 mesiacov od posledného zápasu našich žiakov, ktorý sme odohrali na Šuňave. Tento deň sme si pripomenuli odohratím prípravného zápasu proti Liptovskej Tepličke. Po vyrovnanom prvom polčase nakoniec zaslúžene vyhral náš súper, ktorý je víťazom III. ligy žiakov v tomto ročníku. Bol to zároveň aj posledný zápas v žiackej kategórii pre Maroša Barillu, Tobiasa Kleina a Ivana Rysulu. Aj touto cestou im v mene vedenia klubu, ale aj v mene svojom ďakujem za vzornú reprezentáciu FO ŠK Štrba.

Ďakujeme Pizzérii Krocan za sponzorský príspevok.

Miroslav Macko, predseda FO Štrba