Pokiaľ na ďalšiu sezónu plánujete nákup oblečenia, nemali by ste určite prehliadnuť značku ELEVEN-Sportswear a internetový obchod http://eshop.eleven-sportswear.sk/

[alert type=“notice“ animation_type=“fade“ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″]Vyskúšať si produkty ELEVEN a získať informácie o zákazkovej výrobe, môžete aj počas Verejných pretekov v behu na lyžiach 28.2.2016.[/alert]

Značka ELEVEN je na trhu športového oblečenia viac ako desať rokov a za tú dobu si získala veľkou obľubu, medzi rekreačnými a amatérskymi športovcami, ako aj v radách profesionálov. Oblečenie z kvalitných funkčných materiálov je pohodlné a originálne. A nemusíte byť len bežec alebo cyklista. V ponuke je aj rada oblečenia na voľný čas a funkčné oblečenie pre firmy ako vesty, mikiny a tričká.

eleven1

Všetky výrobky z dielne ELEVEN sú ručne vyrábané s použitím tzv. sublimačnej tlače Jedná sa o najmodernejšiu metódu celoplošnej tlače na umelé vlákna, pri ktorej sa atrament za pomoci tepelného lisu premení z pevnej látky na plyn, čo umožní jeho dokonalé preniknutie do vlákien použitého textilu. Farby si tak udržia pôvodnú sýtosť po dlhé roky pravidelného používania. Sublimačná tlač zaručuje skvelé vlastnosti a konštantnú kvalitu produktov, materiál zostane rovnako vzdušný a je extrémne odolný voči nepriaznivým prírodným vplyvom.

eleven2

ELEVEN okrem športového oblečenia ponúka aj ponožky, čiapky, čelenky a vlastné kompresné podkolienky, návleky a ponožky Comprosocks s upravou STOPBACTERIA, ktoré nájdete na internetovom obchode http://eshop.eleven-sportswear.sk/ alebo na vybraných športových podujatiach v predajnom stane Eleven. Ponúkame komplet sortiment aj pre Váš originálny dizajn na zákazku.

eleven3

Aké sú výhody zákazkového oblečenia? Okrem toho, že Vám dresy budú sedieť, tak so svojim vlastným dizajnom ukážete príslušnosť a odlíšite sa od ostaných. Na zákazku Vám vyrobíme tričká, bundy, nohavice, čiapky, čelenky, multifunkčné šatky atď. . Zákazníkom zasielame zdarma skúšobné sady na správny výber materiálov a veľkostí. Naši skúsený grafici Vám samozrejme pomôžu s návrhom dizajnu. Medzi našich zákazníkov patrí napr. Dukla Praha, Bežci Lučenec, BK Steel Košice, maraton.sk a ďalší.

eleven4

Pre viac informácií nás kontaktujte: http://eshop.eleven-sportswear.sk/