ARNOX je každoročne partnerom našich pretekov v behu na lyžiach a dlhodobo podporuje rôzne športové podujatia na Slovensku. Okrem toho podporuje aj jednotlivých vrcholových športovcov, okrem iného PETRU VLHOVÚ a ADAMA ŽAMPU. Kvalitné termoprádlo značky Brubeck si medzi cenami nájdu aj pretekári Tatranského pohára v behu na lyžiach.

Popradská firma ARNOX s.r.o., na trhu so športovým oblečením od roku 1999, je distribútor outdoorového, lyžiarskeho a plaveckého oblečenia značiek Brubeck, Webster, Eisglut, Eisley, Expansive, Aquaspeed a Marko pre Slovensko a Českú Republiku. ARNOX sa tiež špecializuje na veľkoobchodnú činnosť vlastnej produkcie ako výrobca športového oblečenia značky Arnox Sportswear ako aj na zákazkovú výrobu pre firmy a rôzne športové podujatia.

Kolekciu BRUBECK – PETRA VLHOVÁ nájdeš tu: http://bit.ly/PetraVlhovaBrubeck
Kolekciu BRUBECK – SKI TEAM VLHA nájdeš tu: http://bit.ly/SkiTeamVlhaBrubeck
Kolekciu ARNOX – ADAM ŽAMPA nájdeš tu: http://bit.ly/AdamZampaArnox

akcia-zampa-485x312

Značka BRUBECK

BRUBECK patrí už dlhšiu dobu k najväčším európskym výrobcom funkčného, bezšvového termo-aktívneho športového oblečenia, vyrobeného zo syntetických a prírodných vlákien. Medzi hlavné prednosti výrobkov BRUBECK patrí skvelá priedušnosť, odolnosť proti pachu, rýchly odvod potu, antibakteriálne vlastnosti, excelentná sloboda pohybu a udržanie optimálnej telesnej teploty za každého počasia. Produkty značky BRUBECK sprevádzajú PETRU VLHOVÚ počas celoročnej prípravy ako aj počas všetkých vrcholových športových podujatí.

thermo
Ak máš záujem o kvalitné, funkčné športové oblečenie, skús sa pozrieť tu www.arnox.eu a tu www.facebook.com/arnox.eu

arnoxbrubeck